فعال سیاسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: متأسفانه امروز برخی برای رسیدن به مقاصد دنیوی دست به هرکاری می‌زنند و در این راه از هیچگونه تطمیع و خودزنی هم نمی‌گذرند.
پایگاه اطلاع رسانی خبرروز(khabarrooz.com):
برخی برای رسیدن به قدرت تطمیع را پیشه گرفته اند/ این‌ها می‌خواستند شهر به آتش بکشند؟! / پولهای کثیف چگونه وارد انتخابات شد
به گزارش خبرروز از یاسوج،ستار هدایت‌خواه امروز در جشن میلاد امام علی (ع) که در حسینیه امام علی (ع) شهر یاسوج با حضور خیل عظیمی از دوست داران این امام برگزار شد گفت: جمع مردم شهر یاسوج با تبریک میلاد این امام همام گفت: انشانء الله بتوانیم جزو مریدان مخلص این امام همام باشیم.
پایه و اساس دین، سیاست است
وی به سیاست علوی امام علی (ع) در بعد انتخابات و سیاست اشاره کرد و گفت: امروز ما باید خودمان و تفکرات را بر اساس و پایه‌های علی وار زندگی کردن بسنجیم تا در آخرت در ترازوی اعمال نام علی سنگین‌تر از دیگر اعمالمان باشد.
فعال فرهنگی با بیان اینکه میزان عمل مریدان علی (ع) باید بر اساس کیاست آنان باشد، ابراز کرد: کسی که می‌خواهد مرید علی (ع) باشد باید میزان اعمال و عملش همانند این امام بزرگوار بوده و اندیشه‌های این امام همام را ترویج دهد.
علی وار بودن و علی وار زیستن از شاخصه‌های شیعه است
هدایتخواه تصریح کرد: علی وار بودن و علی وارزیستن از شاخصه‌های شیعه است و نه اینکه فقط نام علی را دانسته باشی و اعمالت علی وار نباشد.
وی ادامه داد: شیعه علی (ع) باید از سیره این امام همام بهره ببرد و تفکرهای آن را بیاد داشته باشد و بر اساس آن عمل کند.
نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی به رفتارهای سیاسی امام علی (ع) در عرصه خلافت اشاره کرد و گفت: امروز شیعه علی باید رفتارهای سیاسی و سیاست ورزی‌هایش را بر اساس سیاسیت علوی پیش ببرد که چهار ویژگی اصولی دارد.
نقطه مقابل سیاست علی (ع) سیاست اموی است
هدایت خواه با بیان اینکه در برابر چهار ویژگی سیاست علونی چهار ویژگی شیطانی سیاست اموی نیز قرار دارد، تصریح کرد: امروز علی وار بودن مدعی نمی‌خواهد بلکه باید دانست سیاست علی (ع) توحید منشی است.
وی یکی از ویژگی‌های سیاست‌های علی (ع) را علی وار زیستن در ابعاد سیاسی توحید محوری دانست و افزود: در سیاست علوی انگیزه، هدف، رضایت الهی، و رسیدن به حضرت حق از ابعاد اصلی است.
فعال فرهنگی هم استانی بیان کرد: حقایقی در بیان سیاستهای علوی وجود دارد که مردم باید به آنان آگاه باشند و بدانند که جامعه شیعی باید بر اساس این متون به جلو برود و نه اینکه ناخدا خواسته در دام شیطان با سیاست‌های اموی قرار گیرد.
سیاست علوی بدنبال قدرت و متاع دنیوی نیست
هدایت خواه به خطبه ۱۲۱نهج البلاغه یا‌‌ همان برادر قرآن اشاره کرد و گفت: حضرت علی (ع) در نهج البلاغه هدف از حضور در مبارزه سیاسی را کیاست می‌داند و می‌گوید، هدف ازحضور مریدان من در سیاست رسیدن به متاع قدرت و دنیای بی‌ارزش نیست.
وی ادامه داد: حضرت علی (ع) هدف از حضور در سیاست را رساندن ارزشهای فراموش شده می‌دانم که باید برای نجات آن‌ها جامعه را از بی‌بندباری و فریب خوردن نجات داد.
شیعه یک حرکت سیاسی دینی است
هدایت خواه با بیان اینکه شیعه بودن یک حرکت دینی سیاسی است، بیان کرد: باید دانست که هدف مریدان علی (ع) از حضور در سیاست رساندن صدای مظلوم است که باید برای زنده نگه داشتن آن در این مسیر حرکت کرد.
وی با بیان اینکه در عرصه‌های انتخابات انقلابیون در صدد زنده نگه داشتن این تفکرات هستند، بیان کرد: اصل دوم سیاست علوی اصولگرایی و آخرت گرایی است.
فعال فرهنگی هم استانی بیان کرد: نگاه حضرت امیر المومنین در سیاست علوی این نیست که در دنیا بخواهی به مقاصد دنیوی برسی، بلکه دنیا را نگاهی زود گذر می‌داند.
هدایت خواه به نامه حضرت علی (ع) به معاویه در باب سیاست اشاره داشت وخاطر نشان کرد: حضرت امیر المومین در نامه ۵۵خود در نهج البلاغه به معاویه فرموده است که خداوند دنیا را قرار داده است نه برای همین که دنیا را بپنداری، بلکه آن را برای امتحان آخرت مخلوق قرار داده تا از آن برای توشه آخرتت بهره ببرید.
برخی برای رسیدن به قدرت تطمیع را پیشه گرفته‌اند
وی بیان کرد: متأسفانه امروز برخی برای رسیدن به مقاصد دنیوی دست به هرکاری می‌زنند و در این راه از هیچگونه تطمیع و خودزنی هم نمی‌گذرند.
فعال سیاسی هدف از سیاست علوی را رسیدن به پاداش اخروی دانست و افزود: در مقابل‌ای تفکر شیعی تفکر اموی به دنبال تطمیع و رسیدن به مقاصد دنیوی خود است.
شیعه علی (ع) برای رسیدن به قدرت هر کاری نمی‌کند
هدایت خواه در ادامه به ویژیگی سوم سیاست حضرت علی (ع) در مبارزه سیاسی اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از ویژگیهای مبارزه سیاسی امیر المومنین ارزش محوری و رسیدن به آخرت گرایی بوده و از هر شیوه‌ای برای رسیدن به قدرت استفاده نمی‌کرد و آخرت خودش را برای دنیای بی‌ارزش نمی‌فروخت.
وی بیان کرد: نمی‌شود برای رسیدن به قدرت از هر اهرمی استفاده کرد و نمی‌شود براساس این موضوع که کسی که با شما نبوده است را تطمیع و کسانی که با شما بوده‌اند را تبریک گفت.
امروز برخی را به بهانه اینکه با ما نبودند حذف می‌کنند
فعال فرهنگی گفت: متأسفانه امروز برخی بر خلاف این تفکر پیش رفته‌اند و کسانی را که در کنار آنان نبوده‌اند تخریب و کسانی که با آن‌ها بوده‌اند را پست و مقام بیشتر می‌دهند همانگونه که در زمان خلافت حضرت علی (ع) برخی به امام پیشنهاد پست دادن به طلحه و زیبر برای رسیدن به خلافت پای ار را می‌دادند.
برای رسیدن به قدرت دست به کار غلط نمی‌زنم
هدایت خواه به جواب حضرت علی (ع) به این ساده لوحان اشاره کردوگفت: حضرت علی (ع) در برابر سخنان اینان می‌گوید، من برای رسیدن به قدرت دست به کار غلط نمی‌زنم.
سیاست علوی اصل اصوالگرایی و ثبات بر اصول است
وی با بیان اینکه برای رسیدن به اهداف مقدس باید با شیوه‌های مقدس حرکت کرد، بیان داشت: اصل چهار سیاست علوی اصل اصوالگرایی و ثبات بر اصول است.
فعال فرهنگی هم استانی به نامه امام علی (ع) به معاویه اشاره کرد و گفت: امام علی (ع) در نامه‌ای دیگر به معاویه چنین نوشته است، من‌‌ همان کسی هستم که در جنگ بدر و احد، جد و برادر و پدر تو را به درک واصل کردم و امروز شمشیرم‌‌ همان شمشیر است اما هیچ موقع از عقایدم کوتاه نیامدو نخواهم آمد.
هدایت خواه ادامه داد: حضرت علی در این نامه می‌گوید، شما‌‌ همان کسانی هستید که وقتی دین را قبول نداشتید آن را تطمیع، وقتی آن را قبول کردید آن را تکثیر و وقتی به قدرت رسیدید آن را وارانه جلوه دادید و از عقاید خودتان خارج شدید.
شمار چطور؟!
وی با بیان اینکه اصل چهارم سیاست علوی برگرفته از سه اصل مهم این سیاست است، بیان کرد: مثال این نمونه‌‌ همان است که امروز برخی که تا دیروز از کارگزاران حمایت می‌کردند، روزی دیگر از احمدی‌نژاد و روزی از روحانی و روزی از رد صلاحیت‌ها و امروز از اعتدال گرایان برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود استفاده می‌کنند که با اصول سیاسی علی (ع) متناقض است.
فعال فرهنگی استانی به سیاست اموی که در برابر سیاست علوی قرار دارد اشاره کرد و گفت: سیاست اموی متضاد با سیاست علوی است و افکار آن برگرفته از منفعت محوری، به جای توحید، دنیا گرایی، اباهی‌گری و تطمیع منشی است.
هدایت خواه ادامه داد: کسانی که به دنبال سیاست خودشان هستند و منفعت طلبی را برای خودشان یک اصل می‌دانند تفکرشان سیاست اموی است.
وی با بیان اینکه هدف آنان رسیدن به ثروت، مطاع دنیوی و خوش گذرانی را بر مردم مظلوم ترجیح می‌دهند، بیان کرد: حضرت علی (ع) می‌فرماید کسانی که به دنبال دنیای پرستی هستند هیچ موقع سیر نمی‌شوند و هرگز از دنیا پرستی خود دور نمی‌شوند و به دامن مردم باز نمی‌گردند.
امروز برخی اباهی‌گری را در جامعه ترویج داده‌اند
نماینده ادوار هفتم و هشتم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اباهی‌گری را یکی دیگر از تفکرات سیاست اموی دانست و افزود: اباهی‌گری در عرصه سیاست دروغ، تطمیع و اهانت را به خورد می‌دهد.
هدایت خواه بیان کرد: متأسفانه در زمان خلافت امام علی (ع) برخی سیاست علی (ع) را با سیاست معاویه ملعون مقایسه می‌کردند که این‌ها همه نشانه از اباهی‌گری بود که آن‌ها به خورد مردم داده بودند.
چه ظلم هایی که به علی نکردند
وی ادامه داد: چه ظلمی بالا‌تر از اینکه سیاست‌های فخر عالم را به فرد ملعونی همچون معاویه نسبت دهی که مردم ساده لوح آن زمان اینگونه پنداشتند.
تاریخ تکرار می‌شود؟!
فعال فرهنگی به صحنه‌های تکرار شدنی تاریخ در عرصه سیاست اشاره کرد و گفت: معاویه در زمان خودش مردم را با پول می‌خرید تا مردم را از علی (ع) دور سازد و آن‌ها را برای علیه سیاست‌های علوی تطمیع می‌کرد.
دروغ گفتن در عرصه سیاست زهر است
هدایت خواه با بیان اینکه اگر این گونه فخر فروشی‌ها نبود سیاست علوی امروز بزرگ‌ترین سیاست جهان بود، بیان کرد: دروغ گفتن در عرصه سیاست زهر است که امروز برخی به آسانی آن را انجام می‌دهند.
وی اساس و بنیه انقلاب اسلامی را بیان کردن سیاست علوی در جهان دانست و افزود: انقلاب اسلامی و نثار این همه شهید و آزاد برای رسیدن به سیاست علوی بود که امام راحل آن را بنا نهاد و امروز دشمنان از همین سیاست علوی در جهان می‌هراسد.
هدایت خواه با بیان اینکه ما باید تلاشمان ترویج تفکر سیاست علوی در جامعه باشد و از این تلاش دست برنداریم، گفت: نمی‌شود برای ترویج این سیاست بزرگ هر روز از حزبی به حزبی دیگر برویم و دم از سیاست‌های بزنیم که آن‌ها را نمی‌شناسیم.
برخی گفتمان انقلاب و امام را قبول نداشتند
این فعال فرهنگی به برخی موضوعات پیرامون انتخابات هفتم اسفند ماه اشاره کرد و گفت: در انتخابات هفتم اسفند برخی موضوعات رخ داد که برخی پایبندی به گفتمان امام و انقلاب نداشتند و برخی با جریانهای سیاسی خود هر روز با یک تفکر، عزت مردم را پایمال کردند.
این‌ها می‌خواستند شهر به آتش بکشند؟!
هدایت خواه با بیان اینکه کسانی فقط برای منافع خودشان حاضرند یک شهر را به آتش بکشند چیزی از فتنه گران ۸۸ کم ندارند، بیان داشت: کسانی در این انتخابات برای رسیدن به اهداف دنیا طلبانه خودشان دست به هر کاری زدند، پولهای کثیف را وارد انتخابات کردند و از هیچ تهمتی هم نگذشتند.
به موقع افشاگری می‌کنم؟
وی با تأکید بر این موضوع که خیلی از موضعات این انتخابات را برای صلاح و در شرایط کنونی نمی‌توانم بیان کنم اما بیان حقایق برای همه روشن و واضح است، بیان کرد: روزی آفتاب از پشت ابر‌ها بیرون خواهد آمد و مردم همه چیز را خواهند فهمید هرچند که مردم می‌دانند و واقف به همه چیز هستند.
چه کسانی چرخش ۱۸۰ درجه‌ای داشتند
نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم کسانی را که برای رسیدن به اهدافشان چرخش‌های ۱۸۰درجه‌ای داشتند و هر روز زیر یک چتر سیاسی بودند را می‌شناسند و حتی می‌دانند که آنان چگونه خود را بر مردم قالب کردند.
شما پیروز انتخابات نیستید؟
هدایت خواه با بیان اینکه پیروز واقعی مردم بودند و همه هم به این موضوع رسیده‌اند، بیان کرد: حضرت علی (ع) می‌فرماید، کسانی که با هرطریقی به دنبال پیروزی خود هستند و از هر دری برای بیرون راندن دیگران تلاش می‌کنند، قطعاً اگر هم پیروز شوند بازنده انتخابات هستند و مغلوبی بیش در برابر تفکر مردم نیستند.
وی با بیان اینکه این‌ها در صحنه رقابت مغلوب هستند، بیان کرد: نباید برای رسیدن به هر هدفی آخرت خود را فروخت و فخر فروشی را بجای سیاست علوی در جامعه رواج داد.
دروغگو را همه می‌شناسند
هدایت خواه بیان کرد: آن کسی شکست خورده است که برای رسیدن به مقصود خودش دست به هر کاری بزند و مردم را دروغ گو بخواند.
فعال فرهنگی هم با تأکید دوباره به این موضوع که نمی‌شود برخی از موضوعات انتخابات را برای جامعه بازگوکرد، بیان داشت: کسانی پیروز این عرصه هستند که بر تفکرات خود ایستاده‌اند و برای ترویج آنان همیشه تلاش خواهند کرد.
هدایت خواه با تقدیر و تشکر از مردم ایران اسلامی و بخصوص مردم دلاور شهرستان بویراحمد و دنا در صحنه عظیم انتخابات هفتم اسفندماه گفت: یکی از نشانه‌های سیاست علوی حضور مردم در صحنه انتخابات و پیشتازی آنان برای رسیدن به عزت است.
به حال برخی باید حسرت خورد
وی در باب انتخابات هفتم اسفند بویراحمد و دنا خاطر نشان کرد: حسرت خوردم که برخی برای رأی دست به هرکاری زدند.
منت نمی‌گذاریم
ستار هدایتخواه با بیان اینکه برای حضور در انتخابات منتی بر دوش هیچ کسی و هیچ حزب سیاسی نداریم، بیان کرد: همه می‌دانند که با اصرار مردم و برخی چهره‌های سیاسی آمدم و هدفم بازکشت عزتی بود که همه می‌دانند که از دست آنان رفته است.
شاکریم و خدا را شکر می‌کنم
هدایت خواه به نتیجه قطعی انتخابات اشاره کرد و گفت: وقتی این خبر را شنیدم دو رکعت نماز شکر گذاردم که خداوند این وظیفه سنگین را از دوش من برداشته و نه مثل کسانی بودم که تا یک ماه از خانه بیرون نیامدند.
به بصیرتتان افتخار می‌کنم
وی بصیرت مردم ایران اسلامی در انتخابات را مثال زدنی دانست و با تقدیر از این بصیرت گفت: مردم انقلابی ایران اسلامی بویژه شهرستان بویراحمد و دنا با اینکه تمامی تخلفات را دیدند و باز هم نتواسنتند ساکت بشینند، اما بصیرت را پیشه کردند.
هدایت خواه از فتنه برخی اپوزیسیون‌های فتنه گران در این انتخابات پرده بردشت و گفت: بصیرت مردم فتنه اپوزیسون‌های فتنه گران را نقش برآب کرد و همه می‌دانند که آنان به دنبال فتنه برای حزب الهی بودند.
بصیرت مردم نقشه فتنه را نقشه برآب کرد
فعال فرهنگی با بیان اینکه یکی از اهالی فتنه گفته بود ما باید در انتخابات ۹۴ کاری کنیم که حزب اللهی‌ها به خیابان‌ها بریزند تا ننگ فتنه ۸۸ از پیشانی ما پاک شود که بصیرت بالای مردم نقشه آنان را نقش برآب کرد.
بر آتش اختلافات دمیدند؟
وی با بیان اینکه مردم آگا هستند و فریب فتنه‌گری آنان را نمی‌خورند، بیان کرد: متأسفانه دیدید که برخی از مسئولین دولتی حرکت مردم برای اعاده حق خود از طریق قانون را فتنه خواستند و بر آتش اختلافات می‌دمیدند.
هدایت خواه با بیان اینکه پیگیری قانونی حق مردم از سوی مجاری قانونی فتنه نیست، بیان کرد: اگر تخلفی در انتخابات این شهرستان وجود نداشت شورای محترم نگهبان از بین ۲۰۷حوزه این شبعه را جزو پنج شعبه مسئله دار قرار نمی‌داد.
وی با بیان اینکه در زمان مقرر خود همه وقایع را خواهم گفت: اگر تخلفات در این منطقه محرز نمی‌شد‌‌ همان موقع و در بین آن ۲۰۲تأییدیه حوزه انتخابات این شبعه را اعلام می‌کردند.
مردم فتنه گران را می‌شناسند؟!
نماینده ادوار هقفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما مطیع امر رهبری هستیم و براساس قانون کار خود را به جلو بردیم، بیان کرد: کسانی که مردم حزب اللهی این دیار را فتنه گر نامیدند باید بدانند فتنه گر کسانی هستند که در ۸اسفند ماه آتش به جان ملت انداختند و می‌خواستند در انتخابات اسفندماه شهر را به آتش بکشند.
بر اساس مصلحت این حوزه را تأیید کردند
هدایت خواه با بیان اینکه بصیرت مردم مانع از فتنه‌ای دیگر در این دیار شد، بیان کرد: شورای محترم نگهبان مصلحت دید که تأیید این شبعه را اعلام کند و ما هم بر حسب وظیفه قانونی مطیع قانون هستیم و قانون را فصل الخطاب می‌ دانیم.
برخی به دنبال تخریب وجهات قانونی شورای نگهبان هستند
وی به توطئه برخی برای خدشه وارد کردن به ساحت شورای نگهبان پرده برداشت و گفت: برخی امروز به دنبال خدشه وارد کردن به این اصل مهم نظام هستند و اینها می‌خواهند این جایگاه مهم را تخریب کنند.
فعال سیاسی هم استانی با بیان اینکه هیچ شخصی معصوم نیست، بیان کرد: امروز کسانی می‌خواهند با فتنه‌های خود جایگاه استصوابی شورای نگهبان را از بین ببرند.
تخریب شورای نگهبان از پروژه‌های نفوذ است
هدایت خواه یکی از پروزه‌های نفوذ را هجمه به شورای نگهبان از سوی معارضین به نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: اوج حمله به شورای نگبهان را امروز در برخی از کانال‌ها و سایت‌های حامی برخی دیده‌ایم که با وقاهت تمام به فقهای این نهاد نظارتی توهین‌ها روا داشته‌اند که قابل بخشش نیست.
وی با بیان اینکه فتنه گران همیشه در کمین هستند تا زهر خودشان را بریزند، بیان کرد: مردم انقلابی و مومن ایران اسلامی و بویژه شهرستان بویراحمد و دنا نباید بگذارند که به ساحت این شورای بزرگ خدشه‌ای وارد شود.
فعال سیاسی با بیان اینکه اگر انتقادی داریم باید آنرا بازبان منطق بگوییم، گفت: در همه مواقع اگر رأی خلاف شما هم احزار شد باید مطیع قانون بود.
انتخابات برای ما نعمت بود
هدایتخواه یکی از دستاوردهای انتخابات هفتم اسفند نزدیکی و اتحاد قشر اصولگرا در این انتخابات دانست وافزود: این اتحاد و همبستگی درطول ۲۰سال اخیر بی‌سابقه بود وتوانستیم با این انتخابات توشه‌ای برای دیگرا انتخابات برداریم هرچند که نباید از توطئه‌های برخی جریانهای دیگر غافل شد.
وی یکی دیگر از دستاورهای این انتخابات را هوشیاری مردم در برابر رفتارهای فتنه انگیز برخی مغرضان دانست و افزود: ماهیت خیلی در این انتخابات بر همه محرز شد و همه آن‌ها را به خوبی شناختند.
منفعت طلب‌ها را همه شناختند
فعال فرهنگی با بیان اینکه ماهیت منفعت طلب‌ها را این انتخابات بر همه روشن شد، بیان کرد: همه دیدند که چه افرادی برای خرید رأی دست به هر کاری زدند و حتی در شبکه‌های اجتماعی خود عالم ربانی همچون علامه مصباح یکی از مفاخر دنیای اسلام و شیعه را هم تخریب کردند.
هدایت خواه با بیان اینکه مردم باید آگاهانه به این موضوعات بنگرند، ابراز داشت: من در طول عمر خود جزء دو گروه بودم که به آن‌ها افتخار می‌کنم که یکی از آن‌ها حزب جمهوری اسلامی بود که در آن زمان برخی همزمان در این حزب نیز جزء گروههای ضد انقلاب بودند که همه آنان را می‌شناسند.
به بودن در حزب پایداری افتخار می‌کنم
وی بیان داشت: حزب پایداری دومین گروهی بود که من به عضو بودن در آن افتخار می‌کنم که علمای وارسته‌ای چون آیت الله مصباح و زنده یاد آیت الله خوشوقت رهبران آن بودند.
فعال فرهنگی هم استانی در باب آیت الله مصباح گفت: باید همین را گقت که رهبر معظم انقلاب فرمودند که حضور نداشتن این عالم ربانی در مجلس خبرگان رهبری خسارت بار خواهد بود.
چگونه به خود اجازه می‌دهید به مردم توهین کنید
هدایت خواه با انتقاد از سخنان برخی رجال سیاسی برای حضور مردم در صحنه انتخابات گفت: امروز چگونه برخی به خودشان اجازه می‌دهند که به شعور ۸۰درصد مردم توهین کنند باید دانست که مردم جواب دندان شکنی به آنان خواهند داد.
وی با بیان اینکه این‌ها برای رسیدن به قدرت خودشان حتی حاضرند جلوی همه مردم ایران بایستند، بیان کرد: این عرصه‌ها عرصه امتحان الهی است و باید از آن پیروز و سربلند بیرون آمد.
هدایتخواه با بیان اینکه امروز یک وظیفه است که در برابر دروغ‌پردازی فتنه گران افشاگری کرد، گفت: ما مانند کسانی نیستیم که با زبان فحش و ناسزا مردم را صدا می‌زنند بلکه با لحن منطق با آنان سخن می‌گوییم.
مولفه‌های اقتصاد مقاومتی نباید بر زمین بماند
هدایت خواه به توجه مردم به مولفه‌های اقتصاد مقاومتی در جامعه اشاره کرد و گفت: بیش از یک دهه است که معظم له توجه به مولفه‌های اقتصاد مقاومتی را به دولتمردان گوشزد می‌کند که متأسفانه بر زمین مانده است.
پولهای کثیف چگونه وارد انتخابات شد
وی یکی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را مبارزه با فساد ورشوه و رانت خواری دانست و افزود: اگر این سیاست‌ها اعمال شود دیگر حزب و گروهی نمی‌تواند پولهای کثیف را وارد انتخابات کنند.
فعال فرهنگی هم استانی مبارزه با فساد اقتصادی را یکی از مولفه‌های مهم اقتصاد دانست و افزود: ما مانند آنان نیستیم که با گونی‌های گردو و عسل به دیدار فلان نماینده مجلس و مسئول می‌رفتند این‌ها یک نوع باج دهی است سیاست اقتصاد مقامتی این را نمی‌خواهد.
دولت چکاری برای اقتصاد کرده است؟
هدایتخواه با بیان اینکه در مجلس شورای اسلامی به هیچ کسی باج ندادم و به دنبال باج خواهی هم نبودم، بیان کرد: ۳۵۰میلیارد تومان هزینه خود بدنه دولت در یکسال است، اما دولت یازدهم این بودجه را کجا صرف کرده، آیا آن را در اقتصاد هزینه کرده است.
وی با بیان اینکه شواهد گواهی از صرف بسیاری از این پول‌ها از سوی آنان در انتخابات می‌دهد، بیان کرد: متأسفانه می‌بینیم که حقوق برخی از فرماندارن در این دولت از حقوق رئیس دولت پیشین هم زیاد‌تر و حتی چند برابر آن بوده که همه نشان از یک سیاست مهندسی شده را می‌دهد.
مسئولین بدانند مردم همه چیز را می‌دانند
نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این‌ها وقتی به قدرت رسیدند به دنبال انتقام هستند، بیان کرد: باید انسجام را حفظ کرد و از مسئولین می‌خواهیم که بعد از انتخابات یکطرفه قضاوت نکنند و کسانی را که با آن‌ها نبودند را برکنار نکنند.
هدایت خواه بیان کرد: جواب ما این است چرا امروز حق ۸۰درصد مردم را ضایع می‌کنید وفقط آن ۲۰درصد را برای کارهای دولتی خود گماشته‌اید.
وی بیان کرد: مسئولان بدانند که مردم ایران اسلامی حق طلب هستند و کاری نکنید که آنان کاری بکنند که ما راضی به انجام آن نیستیم.
شعار اصلاح طلبی و اعتدالگرایی را چگونه سر می‌دهید؟
هدایت خواه با بیان اینکه شعار اصلاح طلبی و اعتدال گرایی این گروه‌ها با شعار‌هایشان همخوانی ندارد، بیان کرد: مگر حرف اول اصلاحات آزادی نیست پس چرا رأی مردم را قبول نمی‌کنید و کسانی را که باشما نبوده‌اند را از کار بی‌کار می‌کنید.
پروژه نفوذ دشمن کلید خورده است؟
وی با بیان اینکه امروز باید در برابر توطئه نفوذ دشمن ایستاد، بیان کرد: امروز نفوذ را به خوبی می‌شاهده مکنیم و می‌بینیم که نفوذ دشمن چگونه در برخی از مسند‌های قدرت مداخله‌گری می‌کند.
ستار هدایتخواه در پایان تصریح کرد: انتخابات تمام شد اما مسئولیت‌ها هم چنان باقی است و مردم حزب اللهی همچنان پایبند به اصول خود هستند و نخواهند گذاشت که نفوذ دشمن بر تفکر انان غلبه کند.

نظر شما!!